• bosek00014.png
  • bosek00013.png
  • bosek00012.png
  • bosek00011.png
  • bosek00010.png
  • bosek00015.png
  • bosek02mobile.png
  • bosek01mobile.png

Rolety, žaluzie a markýzy nabízíme pro střešní okna VELUX všech generací.

Dodáme stínící doplňky pro nejstarší okna s kódem rozměru (například GGL 304, 306, 308), nebo pro středně stará okna Velux označovaná kódem (například GGL, GGU C02, F06, M04, M06), ale i pro okna nové generace. 

Zajistíme Vám dodávku i montáž.

Zastiňovací roleta VELUX

Zastiňovací roleta VELUX vám zajistí základní soukromí a zároveň vpustí přirozené denní světlo do  místností, které nevyžadují úplné zatemnění. Boční hliníkové profily umožňují plynulý chod rolety, která se dá umístit kdekoli na okně.

Zatemňující roleta VELUX

Zatemňující roleta VELUX zajišťuje dokonalou tmu v kteroukoli denní dobu. Ideální do ložnic, které vyžadují naprostou kontrolu nad světlem pro dobrý spánek v noci nebo klidné zdřímnutí během dne. Zatemňující rolety dokonale sedí na střešní okna VELUX a dodávají se v široké škále barev a vzorů, které doplní jakýkoli interiér.

 

Plisovaná roleta VELUX

Plisovaná roleta VELUX vytváří příjemné stylové osvětlení a soukromí. Charakteristický skládaný design je k dispozici v řadě barev, které zkrášlí každý prostor. Rolety je možné nastavit v okně přesně do polohy, kde bude potlačena ostrá sluneční záře a zároveň zachován výhled i optimální soukromí.

Kombinovaná roleta VELUX

Kombinace zatemňující a plisované rolety VELUX vám poskytne to nejlepší z obou světů: dobrý spánek se zatemňující roletou a rozptýlení světla plisovanou roletou k zajištění lepšího soukromí. Tento produkt typu „2v1“ je spojením zatemňující a plisované tkaniny. Tato roleta je ideální pro ložnice a dětské pokoje, které vyžadují správnou rovnováhu světla na hraní a spánek. Je k dostání v řadě různých barev. Vždy se dodává s bílou plisovanou roletou.

 

Kolekce pro dobrou noc

Ta největší dobrodružství přicházejí s kvalitním spánkem. Zatemňující a nově také kombinovaná roleta je dispozici i s dětskými motivy. Vybírejte z devíti inspirativních a veselých designů.

Lamelová žaluzie VELUX

Žaluzie VELUX nabízí nadčasový vzhled klasických žaluzií v moderní, snadno čistitelné verzi. Získáte potřebný poměr mezi množstvím světla a soukromím. Žaluzie je odolná proti vlhkosti a představuje tak perfektní řešení pro koupelny, kuchyně a další vlhké místnosti.

Venkovní markýza VELUX

Venkovní markýzy VELUX zabraňují průchodu slunečních paprsků k oknu, čímž citelně snižují vnitřní teplotu. Nepropouštějí teplo zvenku a udržují ve vašem pokoji příjemný chládek. Průhledná tkanina neruší výhled ven a propouští světlo dovnitř.

 

 



 

Kontakt:

   Závodu míru 1914 
   356 01 - Sokolov
   Česká Republika

   tel.: +420 / 352 623 638
   tel.: +420 / 777 003 310

   IČO: 085 39 642 
   DIČ: CZ08539642